Keto Chleb Mieszanka do Wypieku 345 g – Coco Farm

Dieta ketogeniczna polega na ograniczeniu ilości spożywanych węglowodanów do minimum. Dla wielu osób rezygnacja z chleba jest przeszkodą, która skutecznie utrudnia proces przejścia w stan tzw. ketozy. Bezglutenowa mieszanka do przygotowania chleba jest świetnym rozwiązaniem dla osób borykających się ze schorzeniami, w których wysoko przetworzona, przepełniona cukrem i skrobią żywność nie jest wskazana. Dzięki skorzystaniu z mieszanki do wypieku proces adaptacyjny przebiegnie bez problemów!
Keto Chleb Mieszanka do Wypieku 345g - Coco Farm

Keto Chleb Mieszanka do Wypieku 345 g - ketosklep.pl

Mieszanka do wypieku chleba została przygotowana z myślą o osobach chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zdajemy sobie sprawę, że proces przejścia w stan ketozy bywa trudny i wymaga sporej determinacji. Skład produktu został więc opracowany tak, aby ograniczyć w nim ilość węglowodanów do minimum. Mieszanka zawiera pestki słonecznika, len, olej kokosowy, sezam, pestki dyni, nasiona słodkiej bazylii, migdały, mąkę kokosową, sól himalajską różową i babkę jajowatą, stanowiąc zdrowe i naturalne źródło energii.

Chleb Keto Mieszanka – Coco Farm - Gdzie kupić?

Mieszanka do samodzielnego wypieku chleba dostępna w naszym sklepie skutecznie ułatwi proces przejścia na dietę ketogeniczną. Jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które znajdują się na tej diecie już jakiś czas lub borykają się z nietolerancją laktozy, glutenu, czy dysfunkcjami gospodarki hormonalnej. Nie musisz całkowicie rezygnować z chleba, aby wyeliminować węglowodany z codziennego jadłospisu. Wystarczy, że będzie on oparty na odpowiednich składnikach, które tylko ułatwią Ci zmianę nawyków żywieniowych.

Ile kosztuje chleb keto (mieszanka do wypieku)

345 g produktu kosztuje zaledwie 15,99 zł. Konkurencyjna cena, gwarancja najwyższej jakości tylko naturalnych składników oraz wysyłka w 24 h, to aspekty, które doceniają nasi konsumenci. Unikalny bilans makroskładników sprawia, że mieszanka jest nie tylko doskonałym źródłem energii, ale i smaczną alternatywą dla tradycyjnego, przepełnionego składnikami chemicznymi chleba. W 100 g produktu znajduje się tylko 5% węglowodanów, 17% białka i ponad 70% tłuszczu!

Keto Chleb Mieszanka do Wypieku - opinie zadowolonych klientów

Nad dietą keto zastanawiałam się ponad 2 miesiące, bo od zawsze byłam fanką świeżych bułeczek na śniadanie. Keto-adaptacja okazała się być prostsza niż myślałam właśnie dzięki temu produktowi. Bardzo smaczna, doskonale zbilansowana mieszanka. Polecam!

Katarzyna

Naturalny skład, odpowiedni dla wegan. Nie należę do ekspertów w kuchni, ale przygotowanie chleba z tej mieszanki jest banalne i bardzo szybkie. Nie smakuje sztucznie. Odpowiadał zarówno mi, jak i żonie. Zdecydowanie polecam spróbować…

Jakub